Завод сьогодні

ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» — високотехнологічне підприємство з виробництва та ремонту вантажного рухомого складу залізниці.

Продукція:

Підприємство спеціалізується на:

  • випуску 4-вісного люкового напіввагона моделі 12-9745;
  • капітальному, деповському та поточному ремонті рухомого складу;
  • виготовленні запасних частин для залізничного складу.

Продукція підприємства експлуатується в десятках країн світу. Наші замовники — державні та приватні транспортні компанії, а також промислові підприємства України, країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Головна мета діяльності Попаснянського вагоноремонтного заводу — забезпечення своїх партнерів і клієнтів сучасним високоефективним рухомим складом, що дозволить швидко та безперебійно доставляти будь-які види вантажів.

Потужності:

Існуючі потужності заводу дозволяють на місяць виготовляти до 500 нових напіввагонів моделі 12-9745 та проводити ремонт 150 напіввагонів з продовженням терміну служби.

Стратегія розвитку підприємства передбачає запуск нової лінії з виготовлення напіввагонів, що дозволить вийти на показник у 500 нових одиниць на місяць.

Якість:

Для забезпечення ефективного функціонування підприємства розроблено та впроваджено інтегровану систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та гарантує стабільно високу якість продукції. Завод також має сертифікати відповідності України (УкрСЕПРО).